E-learningové kurzy

Pro zájemce, kteří nemají čas nebo možnost navštěvovat prezenční kurzy, nabízíme 5 e-learningových modulů:

  • Webové technologie
  • Digitální grafika a design
  • Softwarová řešení zdarma
  • Ekonomický systém
  • Správa počítačové sítě

Výhodou e-learningu je, že můžete studovat po internetu odkudkoli (např. z domova) a kdykoli máte čas. Stačí jen počítač (příp. mobilní telefon či tablet) s připojením k internetu.

Obsah vzdělávacích modulů

Webové technologie

Témata: PHP, SQL, XML, Javascript, ASP.NET

V tomto modulu se účastníci naučí využívat pokročilých technologií a funkcí pro tvorbu webových aplikací, spravovat databáze, využívat Javascript.

Digitální grafika a design

Témata: Blender - tvorba 3D grafiky, Photoshop, Illustrator, Flash, ActionScript

V tomto modulu se účastníci naučí vytvářet, zpracovávat a upravovat digitální grafiku (2D i 3D) a tvořit animace v nejrozšířenějších programech.

Softwarová řešení zdarma

Témata: OpenOffice.org - kancelářský software (alternativa k MS Office), Mozilla Firefox - prohlížeč WWW stránek (alternativa k Internet Exploreru), Mozilla Thunderbird - poštovní klient (alternativa k MS Outlooku)

V tomto modulu se účastníci naučí využívat kancelářské aplikace, prohlížeč WWW stránek a poštovního klienta, které jsou k dispozici zdarma.

Ekonomický systém

Témata: Ekonomický systém POHODA

V tomto modulu se účastníci naučí používat ekonomický systém POHODA pro vedení účetnictví.

Správa počítačové sítě

Témata: Správa počítačové sítě

V tomto modulu se účastníci naučí zkonfigurovat nastavení sítě, nainstalovat operační systém, instalovat běžné aplikace, spravovat účty a skupiny, nastavovat oprávnění pro přístup k datům, nastavovat práva k použití počítače. Absolvent kurzu bude schopen běžné údržby menší počítačové sítě.

 

Tyto vzdělávací moduly byly vytvořeny v rámci projektu Inovativní metody dalšího vzdělávání (reg. č. CZ.1.07/3.2.09/03.0009) spolufinancovaného Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost
Zpět na kurzy

nahoru