Informační systémy

Využijte možnosti osobní konzultace zdarma s naším odborníkem v této oblasti ve městech: Třebíč, Velké Meziříčí, Brno.

Potřebujete poradit? Kontaktujte přímo našeho odborníka v této oblasti na tel. čísle
+420 777 925 425, který Vám rád vše vysvětlí.

  • Máte pocit, že některé činnosti provádíte neefektivně? Potřebujete zvýšit efektivitu práce své i svých zaměstnanců?

Navrhneme Vám řešení přímo na míru!

Co jsou informační systémy?

Informační systémy

Informační systém je software, který slouží pro řízení společnosti, usnadňuje a zefektivňuje její vedení. Informační systém sbírá, ukládá, udržuje a dále zpřístupňuje klíčová data ( např. databáze klientů včetně historie jejich nákupu, databáze zaměstnanců, produktů, naplánované obchodní schůzky apod).

Funkčnost informačního systému závisí na účelu, pro který byl vytvořen. Stejně, jako se liší nabídkou služeb jednotlivé společnosti, i požadavky na jejich informační systémy jsou různé.

Příkladem informačního systému může být např. telefonní seznam, kartotéka, účetnictví.

Naše informační systémy

Naše společnost vytváří na míru šité informační systémy jak specializované na potřeby firem, tak i informační systémy pro školy. Tyto informační systémy umožňují efektivně a přehledně spravovat agendu společnosti (příp. školy).

Příklady námi vyvíjených informačních systémů

Informační systémy - příklady funkčnosti

Konec zbytečného papírování - informační systémy Vám umožní snadno a s menší námahou spravovat agendu Vaší společnosti. Veškeré klíčové údaje (např. databázi produktů, klientů apod.) vytvoříte jen jednou a pak už s těmito údaji neustále pracujete - zobrazíte si přehledy, potřebná data si můžete vytisknout, již žádné pracné opisování.

  • Správa databáze produktů a služeb - okamžitě zjistíte cenu produktů, detaily výrobků (např. cena a výrobní číslo), přehled zákazníků, kteří si zboží zakoupili, zda je zboží skladem apod.
  • Správa rezervací a objednávek - přehled o stavu objednávek, jaký klient si zakoupil jaké zboží či rezervoval jaké služby, svým klientům můžete nabídnout i rezrvace či nákup po internetu atd.
  • Správa databází klientů - již nemusíte hledat kontakty na své klienty pracně na různých papírcích a v poznámkovém bloku. V databázi klientů si snadno můžete zjistit nejen kontaktní údaje, ale i jaké zboží si klient zakoupil a kdy, kdy je termín příští pravidelné servisní prohlídky apod.
  • Plánování událostí - pomocí propracovaného kalendáře můžete plánovat obchodní schůzky s klienty, či přidělovat úkoly podřízeným, efektivně naplánujete cesty k zákazníkům na základě místa jejich bydliště atd.
  • Import dat - svá data nemusíte do systému zadávat ručně, lze doplnit funkci pro import, díky které potřebné údaje vytvoříte prakticky jediným kliknutím, což výrazně uspoří Váš čas.
  • Export do různých formátů - data z informačního systému lze vyexportovat do prakticky libovolného formátu ať už za účelem zálohování či další zpracování.

Funkce informačních systémů vždy závisí na základě individuálních požadavků klienta, každá společnost je jiná a má tudíž i jiné požadavky. Doprogramovat lze prakticky libovolnou funkčnost.

Cenovou kalkulaci provádíme individuálně, konečná cena vždy závisí na rozsahu a náročnosti technického řešení zakázky.

Informační systémy - někteří z našich významných klientů:

Horácké noviny Třebíč Plyspo Třebíč

nahoru